• slide
  • slide
  • slide

Zainteresowany naszą ofertą?

Wypełnij formularz zapytaniowy

Dom energooszczędny w technologii HBE w Morzyczynie - na sprzedaż

Dom jednorodzinny typ BURSZTYN w technologii HBE Stan deweloperski!

Jedyny w Polsce dom Bursztyn o powierzchni 107, 96 m2 w energooszczędnej technologii HBE na działce o powierzchni 576 m2 na Osiedlu Kryształowym w Morzyczynie (nad j. Miedwie).

Dom Bursztyn posiada: - na parterze: przedsionek, korytarz, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, gabinet, pokój dzienny i kuchnię - na piętrze: korytarz, łazienkę i 3 pokoje.

Na osiedlu znajdują się wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska.

Osiedle Kryształowe jest inwestycją realizowaną jako kompleks 76 domów jednorodzinnych. Atutem Osiedla Kryształowego jest pełna infrastruktura osiedla, w tym ulice dojazdowe do domów wraz z poboczami i chodnikami.

Technologia masywnego drewna klejonego (HBE) gwarantuje:

  • oszczędność kosztów ogrzewania nawet do 70%!
  • Gwarancja na konstrukcje domu wynosi aż 30 lat!
Dom jest wykonany w technologii zdrowej, gwarantującej unikalny zdrowy mikroklimat w domu, odpowiednią wilgotność, trwałość, wytrzymałość a przy tym energooszczędność!

Osiedle Kryształowe położone jest w miejscowości Morzyczyn, w sąsiedztwie jeziora Miedwie oraz parku leśnego w centralnej części województwa zachodniopomorskiego. Wyjątkowa lokalizacja zapewnia łatwy i szybki dojazd do aglomeracji miejskich (20 minut do centrum Szczecina, 10 minut do centrum Stargardu Szczecińskiego i 2 godziny do Berlina). W okolicy osiedla znajdują się: przedszkole i szkoła, biblioteka, przystanek autobusowy, stadnina koni, restauracje, mini ogrody zoologiczne, place zabaw i inne.

Do największych atrakcji regionu należy oryginalnie zagospodarowany teren przy jednym z najczystszych oraz największych jezior w Polsce. Do Państwa dyspozycji jest między innymi nowo wybudowana promenada o długości 2 kilometrów, molo o długości 150 metrów oraz niepowtarzalny amfiteatr, przypominający swoim kształtem wyłaniający się z wody żagiel.

Energooszczędny dom BURSZTYN w technologii HBE
z działką o pow. 576 m2 za jedyne 499 tys zł. brutto
Tel. 606837038

award1.jpg

Zrealizowaliśmy ponad 300 obiektów na terenie Polski. Obecnie zwiększyliśmy zasięg działania o nowe kraje UE.

award2.jpg

Nasi projektanci i inżynierowie opracowali ponad 450 projektów różnego rodzaju nieruchomości.

award3.jpg

Drewno, jako odnawialne źródło energii pochodzące ze zrównoważonego zarządzania lasami, tworzy fundament naszych realizacji.

Medale